Centrum Integrity s.r.o. – Masáže – Havajská masáž Lomi-Lomi

Masáž Lomi-Lomi má své kořeny na Havajských ostrovech, kde vznikla. Uhrane vás příjemnou uvolňující hudbou, harmonickým průběhem i vůní exotických dálek. Jsou pro ni typické dlouhé pomalé tahy předloktí a loktů, které umožňují masérce vložit do masáže energii celého svého těla. Její pohyby jakoby přitom napodobovaly pohyb mořských vln. Houpavý styl masáže vás brzy zcela uvolní. Použití nejkvalitnějších přírodních exotických olejů dělá z této masáže luxusní proceduru i pro ty nejnáročnější.

Jak masáž probíhá:

Havajská masáž Lomi-Lomi je vystavěná na dlouhých rytmických tazích a propojení celého těla přijímajícího. První tahy se soustředí na oblast kolem páteře, díky čemuž dochází k uvolnění zádového svalstva a vzpřimovačů. Dalším krokem je pak uvolnění krční páteře, lopatek, ramen, beder a kyčlí. Patřičnou pozornost věnuje masérka také masáži nohou - dlouhými tahy uvolní lýtkové a stehenní svalstvo. Havajská masáž Lomi-Lomi zahrnuje také příjemnou masáž rukou, dekoltu či zadečku.

Účinky masáže:

Masérka, která provádí masáž Lomi-Lomi, vnímá tělo přijímajícího celistvě, nevěnuje se proto pouze fyzickým obtížím, ale pečuje také o duševní pohodu přijímajícího. Pomalé rytmické hmaty, exotická hudba, milý přístup, voňavé oleje a všestranná péče odbourávají stres, únavu i bolest. Z masáže tak budete odcházet plní pozitivní energie, zbavení bolesti i všech negativních pocitů. Havajská masáž má navíc dobrý vliv na lymfatický systém, stimuluje krevní oběh a celkovou detoxifikaci organismu.

Pro koho je masáž vhodná

Tato masáž je luxusní procedurou, kterou ocení muži i ženy, kteří si chtějí odpočinout, načerpat novou energii a prožít zajímavou zkušenost s nádechem exotiky.

Cena*:60 min90 min120 min
Havajská masáž Lomi - Lomi1490 Kč1690 Kč1990 Kč

Ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Zpět na seznam masáží