Centrum Integrity s.r.o. – Masáže - Indická masáž hlavy

Tradiční Indická masáž hlavy vychází z ajurvédského léčebného umění a pracuje s těmi částmi těla, ve kterých se nejvíc hromadí stres. Je rychlou úlevou pro nervový systém a první pomocí při přepracování a celkovém přetížení. Po náročném dni zbavuje vyčerpání a pomáhá přeladit na osobní život.

Jak masáž probíhá:

Masáž je zaměřena na důkladné uvolnění trapézových svalů, ramen, šíje a hlavy, čímž dochází k rychlému a účinnému uvolnění zablokovaných energetických drah i svalových blokád. Provádí se bez použití oleje, v případě potřeby je použita bylinková ajurvédská mast, na uvolnění nejztuhlejších míst. Masáž se provádí v sedě, na přání je možná i varianta vleže na futonu. Masáž je příjemně energizující, relaxační a velmi, velmi příjemná.

Účinky masáže:

Indická masáž hlavy zbavuje úzkosti, napětí a stresu, pomáhá při nespavosti, migrénách a celkovém nechutenství. Díky práci s důležitými energetickými centry dodává energii a vitalitu. Zklidňuje unavenou mysl, přináší pohodu, radost a nový elán.

Pro koho je masáž vhodná:

Indická masáž hlavy je oblíbená zejména u lidí s vysokým pracovním nasazením, kteří potřebují rychlou a účinnou úlevu během pracovního týdne.

Cena*:30 min60 min
Indická masáž hlavy490 Kč890 Kč

Ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Zpět na seznam masáží