Centrum Integrity s.r.o. – Masáže – Masáž horkými mušlemi Tokoriki

Masáž horkými mušlemi Tokoriki je překrásný exotický rituál ze souostroví Fidži, který ocení zejména ženy. Zahrnuje relaxační koupel s nejkvalitnějšími přírodními oleji a plátky růží, voňavý cukrový peeling celého těla, uvolňující olejovou masáž, masáž horkými mušlemi a celotělní ošetření kvalitním kokosovým máslem. To vše ve spojení s příjemnou hudbou a orientálním prostředím dělá z masáže Tokoriki luxusní proceduru s výraznými uvolňujícími účinky na tělo i mysl.

Jak masáž probíhá:

Masáž začíná 20 min relaxační koupelí s plátky růží, solí z mrtvého moře a kvalitními koupelovými oleji v pohodlné vaně ve tvaru srdce, při které se podává občerstvení v podobě čerstvého ovoce a nápojů. Po koupeli následuje voňavý cukrový peeling celého těla, který odstraní odumřelou pokožku a kůži krásně vyhladí a prokrví. Po něm se opět opláchnete v teplé lázni a následuje 75 ti minutová masáž celého těla za pomoci oleje a horkých mušlí, které prohřejí celé tělo a uvolní všechna ztuhlá místa. Teplo z mořských mušlí, spojené s plynulým pohybem během masáže navozuje pocity uvolnění, odstraňuje únavu i bolesti svalů. Následuje nanesení kokosového másla a zábal, spojený s relaxační antistresovou masáží hlavy a obličeje.

Účinky masáže:

Masáž má výrazný relaxační a energetický účinek na tělo i mysl, doslova dobíjí baterky, regeneruje a odbourává fyzické i psychické bloky. Budete se po ní cítit odpočatí a plni energie.

Pro koho je masáž vhodná:

Masáž horkými mušlemi je vhodná pro všechny ženy, které se chtějí cítit jako bohyně a mají rády kvalitní a komplexní péči.

Cena*:

Masáž horkými mušlemi Tokoriki v délce - 140 min / 2990 Kč

Ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Zpět na seznam masáží