Centrum Integrity s.r.o. – Masáže – Masáž lávovými kameny - Hot stones

Stejně jako masáž Lomi-Lomi má i masáž lávovými kameny své kořeny na Havajských ostrovech, na místě, odkud se tyto unikátní čedičové kameny dovážejí do celého světa. Stejně jako jiné masáže pocházející z Havaje funguje i masáž lávovými kameny na bázi dlouhých rytmických tahů, důležitou roli zde však hraje také teplo, které lávové kameny při masáži postupně uvolňují. Tato jejich jedinečná vlastnost se využívá k důkladnému prohřátí celého těla, zejména pak napjatých a bolavých svalů. Účinek masáže je umocněn použitím nejkvalitnějších přírodních olejů.

Jak masáž probíhá:

Základem masáže lávovými kameny je teplo, které prohřívá a uvolňuje i opravdu ztuhlá místa na těle. Masáž se provádí nahřátými lávovými kameny a teplým kokosovým nebo mandlovým olejem. Kameny musí být horké, nicméně nesmí masírovaného pálit. Využívají se také typické havajské techniky masáže celého těla pomocí předloktí a loktů. Masérka se soustředí především na oblast páteřního vzpřimovače, beder, ramen a šíje masírovaného. Posléze se věnuje také stehnům, zadečku a lýtkům, opomenuty nezůstávají ani ruce nebo dekolt. Masáž zahrnuje i významná energetická centra na těle.

Účinky masáže:

Masáž lávovými kameny je zejména v zimních měsících jednou z nejnavštěvovanějších masáží vůbec Teplo, které kameny uvolňují, dokáže dokonale prostoupit celým tělem a uvolnit i nejztuhlejší svaly. Doporučuje se při bolestech zad a kloubů, po sportovní zátěži i jako příjemná relaxace.

Pro koho je masáž vhodná

Masáž lávovými kameny je vhodná pro všechny, koho trápí bolavá záda a potřebují si odpočinout od stresu a načerpat novou energii. V kombinaci s kvalitními přírodními oleji se stává luxusní procedurou, kterou ocení všichni, kdo mají rádi komplexní péči a 100% kvalitu.

Cena*:60 min90 min120 min
Masáž lávovými kameny1590 Kč1790 Kč2090 Kč

Ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Zpět na seznam masáží