Centrum Integrity s.r.o. – Masáže – Pohlazení Orientu (léčebná orientální masáž)

Masáž Pohlazení Orientu vychází ze základních ajurvédských léčebných procedur, uvolňuje napětí a stres a přináší úlevu pro bolavé svaly i stresovanou mysl. Masáž zahrnuje důkladné prohřátí celého těla pomocí horkých bylinných ručníků, speciální indickou antistresovou masáž hlavy, hloubkovou masáž celého těla za použití teplého sezamového oleje a reflexní masáž chodidel. Tato léčebná orientální masáž pracuje s nezatěžovanějšími částmi těla ve kterých se hromadí napětí, stres a ztuhlost i s důležitými energetickými centry. Budete se po ní cítit odpočatí a plní energie.

Jak masáž probíhá:

Masáž Pohlazení Orientu začíná netradičně v sedě, kdy masérka promasíruje hlavu, ramena, krk a šíji bez použití oleje. Tímto způsobem se budete moci uvolnit, zbavit se starostí, a připravit na další průběh masáže. Tato část trvá přibližně 20 minut. Následně jste uloženi na futon, kde proběhne masáž za pomoci nahřátých bylinkových ručníčků, která krásně prohřeje celé vaše tělo, následuje celková olejová masáž, která vás zabaví bolesti kloubů a svalů. Masérka se při ní zaměřuje na problematická místa a postupně je uvolňuje. Závěrečnou částí je pak reflexní masáž chodidel, která trvá přibližně 15 minut a celý rituál uzavírá. Do masáže můžeme na vaše přání zahrnout také masáž lávovými kameny.

Účinky masáže:

Masáž Pohlazení Orientu vychází z ajurvédské masáže a tradičních orientálních léčebných technik, které posilují imunitu a zbavují tělo fyzického i psychického napětí, toxinů a stresu. Celkově tato masáž pomáhá dlouhodobě udržovat zdravé tělo a svěží mysl. Během masáže se pracuje s velkým množstvím teplého sezamového oleje, který je pro své léčebné účinky využíván již stovky let, neboť na sebe váže toxiny a těžké kovy, čímž ve vašem těle nastartuje dlouhodobější čistící proces. Sezamový olej navíc otevírá a čistí póry, takže zlepšuje také stav pokožky a pomáhá při řadě kožních problémů. Reflexní masáž chodidel hluboce uvolňuje a pomáhá zapomenout na všechny starosti. Pomáhá také při potížích s páteří.

Pro koho je masáž vhodná

Masáž Pohlazení orientu je vhodná pro všechny, kdo si chtějí dlouhodobě udržet zdravé tělo, potřebují uvolnit ztuhlé a napjaté svaly i přetíženou mysl. Je příjemná, hluboce uvolňující a zamiluje si ji opravdu každý.

Cena*:

Masáž Pohlazení Orientu v délce - 120 min / 2490 Kč

Ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Zpět na seznam masáží