Centrum Integrity s.r.o. – Masáže - Relaxační aroma masáž

Relaxační aroma masáž v sobě spojuje působení esenciálních olejů s uklidňující akupresurou, léčebnými prvky klasické masáže, uvolňujícími technikami havajské masáže předloktím, relaxačními technikami masáže hlavy či reflexní masáže chodidel a blahodárného vlivu masáže lávovými kameny či masáže horkými ručníčky a to podle vašich preferencí, pocitů a naladění.

Jak masáž probíhá:

Relaxační aroma masáž začíná rozhovorem nad šálkem dobrého čaje, při kterém můžete masérce říci co potřebujete a na které části těla se má při masáži zaměřit, ať už proto, že jsou bolavé a potřebují uvolnit, nebo proto, že jsou vaše oblíbené. Samotná masáž je prováděna na lehátku a zahrnuje práci s celým tělem. Součástí relaxační aroma masáže jsou různé druhy doteku – za pomoci dlaní, předloktí, horkých ručníčků či teplých lávových kamenů, může být zaměřena léčebně či relaxačně, může uvolnit, povzbudit, uklidnit či prostě potěšit.

Součást masáže je:

  • příprava směsi aromaterapeutických olejů jen pro vás
  • masáž teplými ručníčky s vonnými oleji pro uvolnění a prohřátí svalů
  • celotělní olejová masáž, pomocí teplého oleje
  • antistresová masáž hlavy a obličeje
  • reflexní masáž chodidel
  • masáž lávovými kameny

Účinky masáže:

Relaxační aroma masáž uklidňuje a harmonizuje celé tělo i mysl, zejména při stavech přepracování, dlouhodobé přetíženosti, nervovém vyčerpání, depresi, nespavosti a jiných potížích. Pomáhá od bolesti svalů, zlepšuje tok lymfy a prokrvení pokožky, odplavuje zplodiny metabolismu a tím pomáhá při detoxifikaci. Pro své harmonizační účinky patří mezi nejoblíbenější masáže v našem centru.

Cena*:60 min90 min120 min
Relaxační aroma masáž1390 Kč1590 Kč1890 Kč

Ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Zpět na seznam masáží