Centrum Integrity s.r.o. – Masáže - Tradiční thajská masáž

Thajská masáž je léčebným uměním starým přes 2500 let a i dnes je považována za klenot mezi léčebnými a rehabilitačními masážemi. Tato unikátní masáž v sobě spojuje prvky tradiční indické jógy s tlakovou masáží, která uvolňuje svalové blokády a obnovuje přirozený tok energie v těle. Masáž nabízí dokonalé uvolnění těla i mysli a navzdory rozšířeným mýtům by neměla bolet. Nabízí rychlou a účinnou úlevu od bolesti i regeneraci při přetížení, stresu a stavech hlubokého psychického vyčerpání. Masáž je možno provádět ve dvou variantách – jako tradiční thajskou bezolejovou masáž či jako relaxační masáž za pomoci oleje.

Jak masáž probíhá:

Tradiční thajská masáž

Tradiční thajská masáž se provádí na futonu, bez použití oleje a to přes velkou osušku nebo pohodlné bavlněné oblečení. Na hodně ztuhlá místa se používá léčebná mast z přírodních éterických olejů a bylin. Masáž zahrnuje celou řadu hmatů, při kterých masérka využívá nejen dlaní, ale také předloktí, palců či chodidel. Celé tělo je tak důkladně promasírováno a protaženo. Uvolňují se tedy nejen svaly, ale i klouby a šlachy. Masérka při masáži využívá znalosti akupresurních bodů i přirozeného rytmu dechu, který vás uvede do stavu hluboké relaxace a meditace. Tradiční thajská masáž zahrnuje důkladnou masáž celého těla z obou stran, včetně masáže hlavy a obličeje a neměla by bolet. Masáž tak přináší nejen úlevu od bolesti, ale i celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Ideální délka masáže je 90 min až 2 hodiny a mělo by se po ní hodně pít.

Olejová thajská masáž

Olejová thajská masáž patří mezi oblíbené spa procedury a nabízí příjemnou kombinaci protažení i uvolňující relaxační masáže. Provádí se na pohodlném lehátku, kdy nejprve následuje důkladné promačkání celého těla přes nahřátý ručník, čímž se uvolňují svalové blokády a díky blahodárným účinkům tepla a vůně bylin při ní dochází také k tělesnému a psychickému uvolnění. Poté následuje masáž celého těla za pomoci bylinných či květinových olejů, která dopomáhá k celkové relaxaci a regeneraci organismu. Masáž může být prováděna jako jemná a relaxační, či jako důkladné promasírování všech svalů a úponů celého těla. V zimních měsících může být obohacena o masáž lávovými kameny, která krásně prohřeje a uvolní.

Pro koho je masáž vhodná:

Masáž se vždy řídí vaším přáním a pocity a je uzpůsobována s ohledem na stav a kondici vašeho těla. Je tedy vhodná pro všechny muže a ženy, kteří si chtějí odpočinout, zregenerovat a načerpat novou energii.

Léčebné účinky thajské masáže:

Thajská masáž pomáhá při bolestech zad, migrénách, problémech s páteří a pohybovým aparátem či nedostatečnou flexibilitou těla. Uvolňuje od stresu a napětí a obnovuje přirozený tok energie v těle. Je vhodná také při detoxifikaci organismu a jako podpora stimulace činnosti vnitřních orgánů, čímž podporuje správné fungování organismu. Je také oblíbenou relaxační procedurou.

Při pravidelném provádění vede k celkové tělesné flexibilitě a tělesné i psychické harmonii.

Cena*:60 min90 min120 min
Tradiční thajská masáž990 Kč1390 Kč1790 Kč
Olejová thajská masáž1290 Kč1490 Kč1890 Kč

Ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Zpět na seznam masáží