Centrum Integrity s.r.o. - Spolupráce

Centrum Integrity s.r.o. je společenstvím profesionálů ve svém oboru, kteří svou provázaností vytváří síť kvalitních poradenských, vzdělávacích, terapeutických, relaxačních i rehabilitačních služeb. Nabízíme spolupráci terapeutům, poradcům, koučům, šikovným masérům a fyzioterapeutům i učitelům jazyků. Spolupráci nabízíme na mnoha rovinách, které vám pomohou využívat váš čas na 100%.

Přijďte si prohlédnout naše prostory a seznámit se s námi při šálku dobrého čaje či kávy. Jsme otevřeni dlouhodobé i krátkodobé spolupráci.

Nabízíme:

Pronájem prostor

Dlouhodobý i krátkodobý pronájem plně vybavených a nově zrekonstruovaných prostor pro relaxační i rehabilitační masáže, poradenství, psychoterapii, koučink i individuální výuku jazyků.

Prostor má vlastní vchod přímo z ulice, takže nabízí naprostý klid a soukromí. Je vybaven křesílkem a sedačkou pro pohodlné sezení, kvalitním masérským lehátkem s nastavitelnou výškou, pohodlným masážním futonem pro terapeutické či orientální masáže na zemi, lampou, hudební aparaturou, rychlovarnou konvicí a elegantním nádobím. Využít můžete různé varianty osvětlení, dle služby, kterou zde chcete poskytovat. Prostor disponuje také vlastním sociálním zařízením, s krásnou kameninovou sprchou a umyvadlem z pravé žuly. Samozřejmostí jsou originální dekorace a nástěnné malby.

To vše, spolu s výbornou dopravní dostupností (centrum se nachází 5 min od metra Anděl) poskytne vám i vašim klientům maximální komfort!

Cena (bez DPH)*:
Hodinový pronájem220,-Kč / hod
½ den 14-20hod900,-Kč
½ den 14–22 hod1100,-Kč
1 den1650,-Kč
2 dny1550,-Kč /den
3 dny1450,-Kč /den
Více ...

V případě zájmu o dlouhodobou spolupráci v jiném časovém formátu nás prosím kontaktujte pro individuální kalkulaci.

*V ceně pronájmu není zahrnut úklid, masážní pomůcky nebo prádlo. Prostory je třeba po sobě vždy uvést do původního stavu.

Marketingové poradenství a propagace

Potřebujete pomoci s propagací vašich služeb, aby se o vás dozvědělo více potencionálních klientů? Máme pro vás zajímavá řešení, vycházející z více než 10leté zkušenosti v oblasti propagace a marketingu. Nabízíme programy na míru, přesně dle vašich potřeb a přání. Zajišťujeme vše, od tvorby webových stránek (grafický návrh i technická realizace), návrh, letáků, leporel, vizitek, tvorbu firemní identity, pomůžeme s psaním propagačních textů, zajistíme překlady do cizího jazyka, vytiskneme vaše propagační materiály a mnoho dalšího. Vše za přijatelné ceny a s garancí kvality!

Varianty:

Partner*

Líbí se vám zpracování našich webových stránek a propagačních materiálů? Staňte se součástí našeho týmu a využijte výhod partnerství s úspěšnou společností s dlouhou tradicí! Varianta partner zahrnuje:

 • - Prezentaci vašich služeb na našich webových stránkách www.centrum-integrity.cz,
 • - zřízení vlastní emailové adresy XY@centrum-integrity.cz,
 • - prezentaci v našich propagačních materiálech,
 • - grafické zpracování vizitek a letáčků v našem designu¹

Cena (bez DPH): 4500 Kč / rok

¹ cena za tisk není součástí nabídky a bude stanovena dle množství objednaných tiskovin

Individual

Máte rádi vlastní styl a požadujete osobitost prezentace? Sestavte si vlastní reklamní balíček služeb, přesně dle vašich požadavků a potřeb. Pomůžeme vám s výběrem, zpracujeme kalkulaci a zajistíme kompletní realizaci tak, abyste se nemuseli o nic starat a mohli se soustředit jen na svou práci. Cena bude stanovena dohodou dle zvoleného rozsahu služeb. Součástí tohoto programu je 90 min konzultace, při které se budeme bavit o vašich službách a dosavadních způsobech prezentace a budeme hledat optimalizovaná řešení na míru.

Cena konzultace (bez DPH): 1000 Kč

Promo

Nemáte spisovatelský talent nebo se vám nechce trávit dlouhé hodiny u počítače? Potřebujete pomoci se způsobem a strukturou vaší webové či tištěné prezentace a tvorbou propagačních textů? Pomůžeme vám. Upravíme vaše stávající texty nebo vám vytvoříme texty zcela nové a to s ohledem na nabízené služby, styl vaší práce i požadavky moderního marketingu. Před započetím práce je nutná osobní konzultace, abychom se seznámili s vašimi požadavky a se stylem vaší práce.

Cena (bez DPH): 300 Kč / NS + 600 Kč / 60 min jednorázová vstupní konzultace

International

Praha jako významná památka UNESCO patří k oblíbeným turistickým destinacím. Masáže jsou běžnou součástí programu většiny zahraničních návštěvníků! Praha je však také sídlem mnoha zahraničních firem, jejichž přepracovaní manažeři uvítají nabídku terapie, koučinku či osobnostního rozvoje. Rozšiřte svou nabídku o anglické texty od profesionálního překladatele a zajistěte si tak přísun nových klientů. Nabízíme překlady z češtiny do angličtiny a naopak.

Cena (bez DPH): 330 Kč / NS

Recepční, provozní a úklidové služby

Jsou určeny pro všechny, kdo při práci preferují pohodlí a komfort. Zajistíme pro vás vše od objednávání klientů a poskytování informací o vašich službách až po nákup masérských potřeb, praní prádla či závěrečný úklid po skončení pronájmu. Díky našim službám na míru se tak můžete soustředit pouze na svou práci a získávání nových klientů. Vybrat si můžete z těchto programů:

Basic

 • - Zajištění občerstvení pro vás i klienty (výběr: čaj, káva, citronáda, minerálka 1l).
 • - Kompletní úklid po skončení pronájmu.

Cena (bez DPH): 250 Kč

Premium

 • - Příprava občerstvení pro vás a klienta (výběr: čaj, káva, citronáda, minerálka 1l).
 • - Zajištění a příprava masážních prostředků (100% přírodní BIO olej 300 ml).
 • - Zapůjčení a příprava prádla vč. praní (1x prostěradlo, 1x sarong, 1x ručník, 1x osuška, 1x deka).
 • - Kompletní úklid po skončení pronájmu.

Cena (bez DPH): 600 Kč + 30 Kč za každý další kus zapůjčeného prádla

Recepce

 • - Zajistíme pro vás kompletní příjem a vyřízení telefonických i emailových objednávek a komunikaci s klienty a to 7 dní v týdnu od 8 do 23 hod.
 • - Objednávky vyřizujeme na profesionální úrovni v českém i anglickém jazyce.

Cena (bez DPH): 3000 Kč / měsíčně

*Variantu Partner nabízíme pouze na základě širší spolupráce v rámci pronájmu prostor pro konzultace, terapii, masáže, výuku jazyků aj. Nelze ji využívat samostatně. Nabídku lze využít pouze po osobní konzultaci tak, aby vaše služby byly v souladu se směřováním naší firmy a filosofií centra.